Tabel nominal cu angajaţii Liceului Waldorf 2017-2018

Descarcă aici versiunea PDF.

Nr. Nume Funcție
1. GRIGOROVICI MARIANA Director, prof mate, TIC
2. TARBA NINA MIOARA Educatoare R1
3. UNGUREANU GEORGETA Educatoare R1
4. SZANTO ADRIANA Educatoare R2
5. PAIZS MARIA Educatoare R2
6. MATHE ESZTER ETELKA Educatoare M1
7. MAZSA BEATA Educatoare M1
8. TODOR TIMEA Educatoare M2
9. NISTOR ANNA Educatoare M2
10. GÂNJ ALEXANDRA Invatatoare 0R, religie RO, latină
11. MORAR LINDA MANUELA Invatatoare 1A
12. SAMOILĂ MARIA Invatatoare 1B
13. CRISTEA FELICIA Invatatoare 2A
14. BOTEZAN MIHAELA DIANA Invatatoare 2B
15. POP ALEXANDRINA Invatatoare 3R, fizică RO
16. CRISTIAN EUGENIA MIHAELA LAURA Invatatoare 4 R
17. SZABADOS ERIKA CSILLA Invatatoare 0M
18. BOLLA EMESE Invatatoare 1M
19. SZASZ JUDIT Invatatoare 2M- 4 M
20. MIKOLA EDITH-GIZELA Invatatoare 3M
21. GRIGOROVICI CONSTANTIN TITUS Diriginte 5R, prof.mate. RO
22. FANCSALI DALMA ERIKA Diriginte 6R, prof.lb. germană
23. OLTEAN MIRCEA VASILE Diriginte. 7R, prof. lb.română
24. BARBU GEORGIANA ELENA Diriginte 8R, Prof. lb. rom
25. IGNAT ANCA IOANA Diriginte 9R, Prof.lb. engleză
26. MOLNAR CHETAN ZSOLT Diriginte 6M, Prof. mate maghiara HU
27. KUN RÉKA ORSOLYA Diriginte 7-8 M Prof.lb. germană
28. OLTEANU MIOARA ANA Prof. istorie-geografie RO
29. TRIF TRAIAN Prof. ed. tehnologica
30. CORDOȘ PAUL-LUCIAN Prof. ed. fizică
31. INCZE ANDREA GYORGYI Prof.euritmie
32. MARINESCU LUCIA MIRIAM Prof. corepetiţie, muzică RO
33. SZAKACS BIANCA VALERICA Prof. de chimie, biologie RO
34. UDREA NATALIA Prof. ed. Plastic, abilități RO
35. STAHAROCZKY VERONIKA Prof.maghiară, religie reformată, catedră mozaic HU
36. LÁSZLÓ –BAKK ÁRON ISTVAN prof.fizica HU, catedra mozaic HU
37. PAPP EMESE Prof.muzică, abil.pract., ed. plastică
38. MITRULY ANIKO Prof.biologie-chimie HU
39. RACZ RACZ HAJNALKA Prof. Lb. Engleză HU
40. POPESCU GABRIELA Educatoare structură RO1
41. CIOLOCA ALEXANDRINA OTTILIA Educatoare structură RO1
42. CIUPE ANCA MARIA Educatoare structură RO2
43. MORARU MIHAELA Educatoare structură RO2
44. IMRE JULIANA BORBALLA Educatoare structură HU
45. VARGA JULIA Educatoare structură HU
46. CHIŞ LIVIA Secretara
47. VANCEA RAMONA Contabil
48. MOLDOVAN MARIANA Administrator
49. LUNG MIHAELA Îngrijitoare scoală
50. MARTON ZITA Îngrijitoare grădi.
51. TARCEA IOANA Îngrijitoare gradi
52. POPOVICI GEORGETA Bucătar grădi.-structură
53. BELDEAN MARIANA Îngrijitoare gradi-structură
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone